Air Force One, Robert Lewandowski i miliony klocków. Druga edycja wystawy klocków Lego [ZDJĘCIA]

Z lekkim opóźnieniem dotarliśmy na wystawę klocków LEGO na PGE Narodowym. Poprzednie edycja była nad wyraz interesująca i w dużym stopniu nawiązywała do naszego miasta. Teraz też nie zabrakło warszawskich akcentów. Nie to jest jednak najważniejsze. Na tego typu wystawę zawsze dobrze jest wybrać się cała rodziną. Atrakcji dla dzieci jest całe mnóstwo!

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

„To już druga edycja wystawy klocków na PGE Narodowym. Pierwsza zakończyła się ogromnym sukcesem” – mówi nam Rafał Szymański, organizator wystawy – „Druga wystawa różni się od pierwszej praktycznie wszystkim. Po pierwsze mamy nową ekspozycję, na jeszcze większej powierzchni. Na niemal 3000 m2, zmieściliśmy około 100 rożnych makiet. Na uwagę zasługuje m.in. Air Force One w skali 1:7 zbudowany z ponad miliona elementów czy Robert Lewandowski skonstruowany z 70 000 klocków. Po drugie, mamy wiele dodatkowych atrakcji, nie tylko samą wystawę. „

Wspomniane atrakcje spodobają się głównie dzieciom. Na wystawie jest bowiem specjalny plac zabaw na którym można pobawić się klockami w niecodzienny sposób. Możemy więc np. klockami… rysować. Wystawa potrwa do 28 marca 2016 roku. Warto udać się na Narodowy i zobaczyć tego roczną edycję. Warto!

Ponieważ jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów, zapraszamy do obejrzenia galerii.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c