Akcja na ogromną skalę! Do poszukiwań Piotra Staraka dołączają Wojska Obrony Terytorialnej!

Piotr Woźniak-Starak wciąż uznany jest za zaginionego. W poszukiwaniach bierze udział Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, a teraz dołączą Wojska Obrony Terytorialnej. – podaje Wirtualna Polska, której reporterzy są nad brzegiem jeziora Kisajno.

Żołnierze będą przeczesywać linię brzegową pieszo – poinformowała Wirtualną Polskę asp. Iwona Chruścińska, rzecznik prasowy policji.

Policja zakłada, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jest to jeden z możliwych scenariuszy.

Piotr Woźniak-Starak urodził się 10 lipca 1980 roku w Warszawie. Jego ojciec to Jerzy Starak, a Matka Anna Woźniak-Starak. Majątek rodziny wycenia się na ponad 3 mld 250 tys. złotych. Według tygodnika „Forbes” uplasowali się na na 5. miejscu listy 100 najbogatszych Polaków 2012 roku.

Piotr Woźniak-Starak mimo, że jest dziedzicem fortuny rozwijał się zawodowo w swojej pasji. Był producentem polskich filmów takich, jak Warsaw Dark, Big Love, Mazurek, Bogowie, Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej i Ukryta Gra.

Prywatnie lubi wypoczywać z żoną na Mazurach. Ma tam swoją posiadłość.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.