Akcja wywiadowców w metrze! Zatrzymali go w godzinach szczytu!

Rok pozbawienia wolności – tyle czasu spędzi w areszcie śledczym jeden z zatrzymanych mężczyzn. Drugi był poszukiwany przez dziesięć prokuratur rejonowych z całej Polski. 32-latka oraz 49-latka zatrzymali wywiadowcy z Komisariatu Policji Metra Warszawskiego.

Fot. Komenda Stołeczna Policja

Funkcjonariusze patrolując metro, bacznie obserwują pasażerów poruszających się kolejkami metra.

Pośród nich są osoby, które za wszelką cenę chciałyby uniknąć spotkania z przedstawicielami prawa. Tym razem, w godzinach porannego szczytu komunikacyjnego policjanci zatrzymali 32-latka, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Warszawy- Pragi Północ w celu doprowadzenia do najbliższego aresztu lub zakładu karnego. Teraz przez okres roku będzie przebywał pod adresem jednego z warszawskich aresztów.

Drugi z mężczyzn pradodpobnie miał nadzieję, że uda mu się zgubić w tłumie wielkomiejskiej aglomeracji. Na stacji metra Centrum zauważyli go wywiadowcy. Jak się okazało, za 49-latkiem został wystawiony list gończy w celu odbycia kary 14 dni aresztu tymczasowego. Mężczyzna był również poszukiwany przez prokuratury rejonowe z całego kraju. 49 – latek został zatrzymany.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.