Alarm bombowy w szkole

Policjanci z Raszyna zatrzymali dwóch nieletnich podejrzewanych o wywołanie fałszywego alarmu bombowego na terenie jednej ze szkół powiatu pruszkowskiego. Sprawą obecnie zajmie się Sąd Rodzinny.

rp_Taśma_policja11.jpg

W dniu wczorajszym dyżurny komendy powiatowej policji w Pruszkowie otrzymał informację, że na terenie jednej ze szkół w dniu 10 czerwca dojdzie do wybuchu bomby. Wiadomość o podłożeniu bomby dyrekcja szkoły otrzymała drogą elektroniczną. Policjanci zareagowali natychmiast i krótko po otrzymaniu maila przeprowadzili ewakuację wszystkich osób obecnych w placówce. Następnie funkcjonariusze wykonali czynności sprawdzające. Skontrolowali wszystkie dostępne pomieszczenia w budynku celem ewentualnego wykrycia ładunków wybuchowych.

Równolegle czynności rozpoczęli kryminalni z Raszyna. Funkcjonariusze bardzo wnikliwie pracowali nad sprawą. Dzięki doskonale przeprowadzonej pracy, operacyjni wpadli na trop osób, które były najprawdopodobniej odpowiedzialne za wywołanie fałszywego alarmu bombowego. Do sprawy zatrzymano dwóch nieletnich w wieku 15


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c