Ale burza! Marta Lempart oblała farbą wejście. Do akcji wkroczyła Pani sprzątająca [WIDEO]

Liderka Strajku Kobiet Marta Lempart protestowała przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości. Oblała czerwoną farbą drzwi oraz chodnik. Wtedy do akcji wkroczyła Pani sprzątająca.

Protest odbył się pod nazwą „Nie chciej Polsko mojej krwi”. W ramach wydarzenia liderka Strajku Kobiet oblała farbą chodnik i drzwi siedziby Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej. Potem zaczęła krótkie przemówienie na temat aborcji i rejestru ciąż.

Przemówienie przerwała Pani, która sprząta siedzibę PiS i zażądała, by liderka Strajku Kobiet posprzątała to, co zrobiła. Na co Marta Lempart odparła krótko „Nie”.
– Jak to nie? Pani myśli, że za co mi płacą? Że miliony zarabiam? – zripostowała kobieta. Marta Lempart postanowiła najwyraźniej, że nie będzie wdawała się w dyskusje i kontynuowała przemówienie.

Na Twitterze powstała prawdziwa burza i pojawił się hasztag #MuremZaPaniąCoSprząta, który jest drugim najpopularniejszym na portalu. Znajduje się pod nim już ponad 4,5 tys. postów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.