„Ale ich rozpier***”. Chciał wysadzić auto przed komisariatem, wysłał wiadomość do kolegi

23-latek stanął przed komendą z zamiarem, jak twierdzą policjanci, zabójstwa funkcjonariuszy. W czwartek w programie „Wydarzenia” na antenie telewizji Polsat wyemitowano wiadomość głosową z telefonu komórkowego mężczyzny. Nagrano ją tuż przed zatrzymaniem.

Fot. Shutterstock

Nagranie wysłał znajomemu o imieniu Jakub. „Będę trąbił, kur*** aż nie podejdzie któryś (…) Iluś tam ich będzie. Będą musieli otworzyć (…) a ja im zapalniczkę pier*** Ale ich rozpier***”. Piotr M. nagrywał krótki film, na którym słychać ulatniający się gaz.

Według relacji policji mężczyzna stanął samochodem pod komendą i zaczął trąbić, by zwabić policjantów.

„Na całe szczęście nie doszło do eksplozji. Mężczyzna został obezwładniony. Trafił do policyjnego aresztu. Materiały zabezpieczone do sprawy wskazują jednoznacznie na planowanie zabójstwa policjantów. Zdecydowane kroki podjęła prokuratura. Wnioskowano o areszt dla mężczyzny. Sąd przychylił się do tego wniosku, stosując taki środek zapobiegawczy na okres trzech miesięcy” – opisuje policja.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c