Aleje Ujazdowskie: samochód na boku, policja w drodze

W Alejach Ujazdowskich doszło do wypadku. Jeden z samochodów leży na boku. Według relacji naszej Czytelniczki, kierowca wyszedł z niego o własnych siłach. Na miejscu jest już policja. Tworzą się utrudnienia.

 

Na miejscu jest już policja i straż pożarna, które przystąpiły do akcji. Na miejscu tworzą się utrudnienia.

Kiedy tylko będą znane nowe szczegóły, uzupełnimy informacje.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl