„Amstaff morderca w Śródmieściu”. Pies bez smyczy i kagańca rozszarpał kota z antykwariatu

Antykwariat Troszkiewiczów z ul. Wspólnej opublikował bardzo smutną wiadomość. 16-letni kot Coco, został zagryziony przez agresywnego psa, który prowadzony był bez smyczy i kagańca. Jak ostrzega antykwariat, należy uważać na czworonoga, bo równie dobrze może zaatakować człowieka.

„Amstaff morderca w Śródmieściu-Coco nie żyje

Z ogromnym bólem i smutkiem informujemy naszych przyjaciół i klientów Antykwariatu, którzy znali naszą kotkę Coco od blisko 16 lat, że już jej z nami nie ma 🙁
Została dziś wyciągnięta z antykwariatu na Wspólnej w którym jak zawsze przesiadywała patrząc na świat i zagryziona przez psa rasy Amstaff, który wyprowadzany był przez swojego właściciela bez smyczy i kagańca. Nasza sędziwa kotka nie miała z nim żadnych szans. Bandyta, który jest właścicielem tego psa został spisany przez straż miejską, złożyliśmy zawiadomienie na policji i zrobimy wszystko, żeby został ukarany i otrzymał nakaz trzymania psa na smyczy i w kagańcu zanim tragedia się powtórzy a jego zwierzę skrzywdzi dziecko, starszą osobę lub inne zwierzę.
Mamy wielu świadków dzisiejszej tragedii, którzy pomogą nam w wyciągnięciu konsekwencji wobec człowieka przez którego opłakujemy ukochanego zwierzaka-przyjaciela, a który nie zadał sobie nawet odrobiny trudu, żeby przyjść zapytać czy kocina przeżyła, przeprosić i zapytać co może zrobić.

Piszemy Wam o tym, żeby pożegnać naszą Coco i ostrzec Was-uważajcie na swoje dzieci i zwierzaki-ten człowiek nie nauczy się niczego dopóki jakiś pies nie zagryzie mu dziecka.

Antykwariat Troszkiewiczów”.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.