Apel przeszedł najśmielsze oczekiwania! Kobieta handluje warzywami, by uratować syna chorego na raka

Niedawno opublikowaliśmy apel o pomoc dla kobiety, która handluje warzywami na Ząbkowskiej, by utrzymać ciężko chorego syna. Pomoc od internautów przeszła najśmielsze oczekiwania!„Rozmawiałam z Panią. Przestraszyła się odzewu i nie chce podać do siebie adresu, nie chce żebyśmy przyjeżdżali… To chyba dla niej za duży szok. Nie chce też na razie żadnych innych form pomocy. Chce tylko co tydzień dostawać trochę rzeczy do jedzenia. Będziemy próbowali ją jeszcze namówić, ale nie zrobimy nic wbrew niej, więc wstrzymajcie się proszę z wysyłaniem kolejnych paczek” – pisze Pani Martyna, która nagłośniła sprawę.

„Przesłanie pieniędzy na konto nie wchodzi w grę, bo to mogłoby przysporzyć jej problemów.

Dziękuję za odzew! To miała być prośba tylko do moich znajomych, a post bije rekordy i nie nadążam z odpisywaniem. Z Panią można też porozmawiać co tydzień w piątek przy Pelcowiźnie!

Jeśli jeszcze paczki nie wysłaliście (a wiem, że część już wysłała) wstrzymajcie się proszę!! Będziemy jej donosili dary od Was co tydzień w miarę możliwości, ale biorąc pod uwagę Wasze reakcje, mogę w biurze utonąć w paczkach” – dodaje Pani Martyna.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.