Apel rzecznika rządu dotyczący obchodów Powstania Warszawskiego. „Trzeba się zastanowić czy takie osoby powinny się narażać”

Rzecznik rządu Piotr Müller apeluję do wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w obchodach Powstania Warszawskiego, aby zachowywać dystans społeczny i używać maseczki. Zwrócił się też do osób starszych.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

– Apelujemy, aby zachowywać dystans albo chodzić w maseczce podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W sytuacji osób starszych trzeba się zastanowić, czy takie osoby powinny się narażać na to, żeby brać udział w obchodach – powiedział rzecznik rządu Piotr Müller.

Ostatnie dwa dni były rekordowe pod względem zakażeń. W czwartek chorych było 615 nowych osób, a w piątek 657. Polska nie jest wyjątkiem. Praktycznie we wszystkich europejskich krajach notuje się znaczny wzrost przypadków zakażeń koronawirusem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c