Armageddon komunikacyjny 4 czerwca? Marsz KOD, koncerty i wydarzenia

4 czerwca będzie dniem utrudnień dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej. KOD planuje marsz, trwać będą Ursynalia SGGW, drugi dzień Orange Warsaw Festival i koncerty z okazji pierwszych wolnych wyborów w 1989 roku.

Fot. Komitet Obrony Demokracji / Facebook

Fot. Komitet Obrony Demokracji / Facebook

Marsz Komitetu Obrony Demokracji zacznie się o godz. 16.00. Godzina nie jest przypadkowa. To odpowiedź na rozporządzenie Beaty Kempy, który ustanowiła, że 27 maja, dzień po Bożym Ciele, będzie dla urzędników dniem wolnym od pracy. Odrobić go będzie trzeba w sobotę, 4 czerwca. Marsz odbędzie się więc po godzinach pracy urzędników, aby i oni mogli wziąć udział w pochodzie. Po marszu KOD, który zakończy się o 18.30 zaplanowane są koncerty na Placu Defilad z okazji pierwszych wolnych wyborów

4 czerwca odbędzie się też drugi dzień Ursynaliów SGGW w Kampusie SGGW na Nowoursynowskiej oraz Orange Warsaw Festival na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Szczegóły marszu KOD, jak i innych wydarzeń poznamy wkrótce. Pytanie tylko czy policja zdecyduje się zamknąć ulice ze względu na wydarzenia czy utrudnienia wystąpią tylko lokalnie.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c