Armageddon komunikacyjny w centrum. Marszałkowska stoi

Na pl. Defilad odbywać się będzie manifestacja, która ma celu upamiętnienie tragicznie zmarłego Piotra Szczęsnego. Z kolei na starym mieście i pod Pałacem Prezydenckim trwają przygotowania do miesięcznicy smoleńskiej. Obydwa wydarzenia ochraniane są przez policję. Są duże utrudnienia w ruchu.

Pomimo zapowiedzi, że obywatele RP nie będą tym razem gromadzić się w pobliżu Pałacu Prezydenckiego, spora grupa osób zaczyna zbierać się pod Hotelem Bristol.

Policja ochrania również zgromadzenie na pl. Defilad. Obywatele RP nie zarejestrowali tam manifestacji twierdząc, że nikt nie powinien utrudniać grupie osób oddawania czci zmarłemu.

Utrudnienia występują nie tylko na Marszałkowskiej, ale praktycznie na wszystkich drogach prowadzących okalających Pałac Kultury. Stoją więc też al. Jerozolimskie, Emilii Plater czy Złota.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl