Armagedon komunikacyjny w Warszawie! Kilometrowe korki, mnóstwo kolizji i wypadków, zablokowane ulice i linie tramwajowe

Deszcz i silny wiatr spowodował kilometrowe utrudnienia w całej stolicy. Tylko na samej trasie S8 jest 8 kolizji które całkowicie sparaliżowały ruch.

Fot. Google Maps

Najgorsza sytuacja jest po prawej stronie Wisły w okolicy Jagiellońskiej i Targowej.

Poza zablokowaną trakcją niedaleko Ratuszowa-ZOO, mamy kolizję cysterny z samochodem osobowym na ulicy Jagiellońskiej i parę pomniejszych zdarzeń w okolicy Dworca Wileńskiego.

Poważniejsze zdarzenia miało też miejsce po lewej stronie miasta. Na ulicy Towarowej zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku tego wypadku dwie osoby trafiły do szpitala.

Poważne utrudnienia są też na trasie S7, na „siódemce” za Łomiankami w stronę Warszawy, na Wisłostradzie, ks. Jerzego Popiełuszki od ronda „Radosława” do Krasińskiego, na Broniewskiego, Powązkowskiej, Kasprzaka, Prymasa Tysiąclecia i al. Becka.

Zablokowane są też prawie cały Kamionek, Wydawnicza i Widoczna w Wawrze, Ząbki, Rembertów, ważniejsze ulice na Tagrówku i Piłsudskiego w Markach.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.