Atak rasistowski w tramwaju? Mężczyzna popchnął Brazylijczyka [WIDEO]

Czytelnik poinformował nas, że w tramwaju linii 17 doszło do bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Pomiędzy mężczyznami wywiązała się awantura. Powodem miało być to, że mężczyzna był Brazylijczykiem, a jego dziewczyna Polką.

„Taka sytuacja w tramwaju linii 17 na ulicy Popiełuszki” – pisze Czytelnik wysyłając nam film – „Atak na rasistowskim tle wobec mojego kolegi z Brazylii. Koleś przyczepił się o to że ma białą dziewczynę”.

Na innym filmie słychać, jak początkowo dwóch mężczyzn rozmawia, potem się kłócą, trochę po angielsku, trochę po Polsku, bo mężczyzna pomimo wyraźnego akcentu sporo rozumie i dużo mówi w naszym języku. Pasażer wmawia mu, że m.in. nie powinien się mieszać z dziewczyną z Polski i, że źle świadczy to o jej rodzicach. Koniec końców, na drugim filmie widać, jak mężczyzna zostaje popchnięty.

Wiadomo, że policja nie otrzyma oficjalnego doniesienia w tej sprawie, bo obcokrajowiec nie chce tego zgłaszać. W sprawie został jednak poinformowany OMZRiK, który znany jest ze składania doniesień i zawiadomień do prokuratury.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c