Audi wpadło na barierkę mostu Poniatowskiego

Rozpędzony samochód wbił się w barierkę mostu. Ranny został pasażer, a zniszczona instalacja gazowa groziła wybuchem. Na szczęście w pobliżu byli strażnicy miejscy.

Fot. Straż Miejska

Strażnicy miejscy z Oddziału Specjalistycznego, którzy po północy 7 lipca patrolowali Bulwary Wiślane usłyszeli głośny huk na Moście Poniatowskiego i zobaczyli jak na bulwary spadają jakieś przedmioty. Funkcjonariusze natychmiast wbiegli na most. Na prawym pasie jezdni w kierunku Pragi stał rozbity o barierki mostu samochód marki audi. Spod jego maski wydobywał się dym i czuć było zapach gazu. Strażnicy miejscy zapytali kierowcę czy auto posiada instalację gazową.

Gdy usłyszeli, że posiada – wyrwali zakleszczoną maskę, zdjęli klemy z akumulatora i zamknęli zawór gazu. Ponieważ jeden z 25-letnich mężczyzn jadących autem miał krwawiące obrażenia twarzy, uskarżał się na łopoty z oddychaniem i ból ręki strażnicy miejscy wezwali karetkę pogotowia i patrol policji. Funkcjonariusze zabezpieczali miejsce zdarzenia do zakończenia czynności przez straż pożarną i karetkę pogotowia, która zabrała do szpitala poszkodowanego pasażera auta. Przyczyny wypadku wyjaśni policja.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.