Awantura na poczcie! Kobieta nie chciała założyć maseczki, kasłała i zaczęła wyzywać ludzi od bydła

Awantura na poczcie przy ul. Targowej. Ochroniarz zwrócił kobiecie uwagę, że nie nosi maseczki i wtedy się zaczęło. Wideo z zajścia umieściła na jednej z grup na popularnym portalu społecznościowym.

Fot. Pixabay

Kobieta nie tylko nie uznała prośby ochroniarza za zasadną, ale również zagroziła, że pokaże jego wizerunek w internecie. Wtedy mężczyzna powiedział, by nagrała też znak informujący o obowiązku noszenia maseczek. „Gdyby tu było napisane wysmarujcie gó***em mordy to też by trzeba było tak?” – mówiła rozemocjonowana klientka.

Podczas kłótni specjalnie kasłała wokół ochroniarza i nakazała mu odejść, by rzekomo utrzymać nakaz dystansu. Nazwała też innych stojących w kolejce ludzi „bydłem”, mówiąc, że tylko zwierzęta noszą kaganiec. Ochroniarze postanowili nie wzywać policji i dać załatwić kobiecie jej sprawę. Mimo to, kiedy dowiedziała się o tym fakcie szybko opuściła urząd.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c