Awantura w barze! Ugodził nożem, bo nie mógł zjeść na miejscu

Klient jednego z lokali gastronomicznych po zakupie posiłku chciał go skonsumować na miejscu. Nie reagował na zwróconą mu uwagę przez pracownika i nie chciał opuścić baru. Na tym punkcie wynikła awantura, podczas której mężczyzna groził pracownikowi uszkodzeniem ciała. Gdy po kilku godzinach wrócił, ugodził go nożem.

Fot. KPP dla powiatu warszawskiego zachodniego

Dochodziła 1:00 w nocy, gdy dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który miał rzucać prętem w elewację baru. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Funkcjonariusze asekurowani przez strażników miejskich zatrzymali 41-latka oraz ustalili przebieg zdarzenia.

Jak się okazało, mężczyzna podczas dnia przyszedł do lokalu gastronomicznego i po zakupie posiłku chciał go skonsumować na miejscu. Nie reagował na zwróconą mu uwagę przez pracownika i nie chciał opuścić baru. Na tym punkcie wynikła awantura, podczas której mężczyzna groził pracownikowi uszkodzeniem ciała. Swoją groźbę spełnił, gdy po kilku godzinach wrócił i zadał pokrzywdzonemu cios nożem.

W nocy powrócił po raz trzeci i uszkodził podświetlany baner reklamowy. Pokrzywdzony został opatrzony na miejscu interwencji przez ratowników medycznych, a 41-latek zatrzymany. Był nietrzeźwy. Miał promil alkoholu w organizmie. Obywatel Ukrainy usłyszał już zarzuty kierowania gróźb, uszkodzenia ciała i uszkodzenia mienia. Prokurator objął go policyjnym dozorem oraz zakazał zbliżania się do pokrzywdzonego i do budynku baru.

Autor: podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c