Babcia i jej 4-letni wnuczek są w ciężkim stanie. Policja szuka świadków

Mokotowscy policjanci i prokuratura wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalono na ul. Drewny w Warszawie doszło do potrącenia 62-letniej kobiety przechodzącej przez przejście dla pieszych z dwójką kilkuletnich wnucząt.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że wczoraj około godziny 15:30 w Warszawie na ul. Drewny, na wysokości nr 24, na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 62-letniej kobiety przechodzącej z dwoma chłopcami w wieku 6 i 4 lata.

Samochodem biorącym udział w zdarzeniu kierował 27-letni mężczyzna. Był trzeźwy. Młodszy chłopiec oraz jego babcia z poważnymi obrażeniami trafili do warszawskich szpitali. Oboje przebywają na oddziałach intensywnej opieki medycznej.

Jeśli ktoś z państwa był świadkiem tego zdarzenia lub posiada jakąkolwiek wiedzę na ten temat proszony jest o PILNY kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym mokotowskiej komendy Policji przy ul. Malczewskiego 3/5/7. Informacje można przekazać osobiście, dzwoniąc na całodobowy numer oficera dyżurnego 22 603 92 50 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci apelują o zachowanie rozwagi i ostrożności podczas jazdy szczególnie w rejonach przejść dla pieszych. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdzie widoczność ze względu na aurę może być ograniczona.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.