Barierki, przenośne toalety, pozamykane ulice. Trwają przygotowania do rocznicy Katastrofy Smoleńskiej
Trwają przygotowania do jutrzejszych obchodów 7 rocznicy smoleńskiej. Krakowskie Przedmieście jest już zamknięte.







Widać że są rozkładane 2-3 sceny z tym jedna główna na wprost Pałacu Prezydenckiego jak na każdej miesięcznicy Pałac Prezydencki został ogrodzony barierkami gdzie zapewne będą składane kwiaty i znicze. Są też telebimy na których będzie wyświetlana transmisja z głównej sceny dla osób która nie będą widziały bo będą daleko. Na miejscu jest już policja, która pilnuje porządku. Wszystko jak widać będzie zorganizowane na dużą skalę, a organizatorzy oczekują dużej ilości osób. Już jutro będą ogromne utrudnienia w samym Śródmieściu ale także i Centrum.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.