Beata Kozidrak wraca na scenę! Pomocną dłoń wyciągnęła inna gwiazda!

Beata Kozidrak przygotowuje się do koncertu. Plany były ułożone już wcześniej, a ostatnie wydarzenia niczego nie zmieniają.

Fot. Serecki, CC BY-SA 4.0 / Wikipedia

Beata Kozidrak przeprosiła fanów za swoje zachowanie. Zapłaciła za nie wysoką cenę, a to nie koniec jej problemów. Pojawiło się jednak światełko w tunelu.

Pomocną dłoń wyciągnęła do koleżanki po fachu Justyna Steczkowska. Wokalistka obchodzi 25-lecie swojej kariery. Z tego powodu planowana jest seria koncertów. Razem z Justyną Steczkowską wystąpią na scenie inne gwiazdy. Panie nagrały wspólny utwór w połowie sierpnia i zamierzają go przedstawić publiczności.

„Każdy z nas ma swoje trudne lekcje w życiu i nie nam je oceniać. Beata jest i zawsze była fantastyczną wokalistką, serdeczną koleżanką w pracy i po prostu fajną kobietą” – napisała wokalistka i dodała „Zamknijcie oczy i przypomnijcie sobie te wszystkie książki, które Wam polecałam, których podstawą jest miłość, empatia i szacunek do drugiego człowieka i PROSZĘ Was Kochani o wyzbycie się wszelkich ocen”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c