Będą bili rekord w piciu oranżady Grochowskiej. Chcesz się dołączyć?

„Lubicie grochowską bąbelkówę? To weźcie udział w Biciu Rekordu Świata w Piciu Oranżady. Tegoroczną edycję zawodów organizujemy w niedzielę 22 maja.” – informuje klubokawiarnia Kicia Kocia i zaprasza wszystkich chętnych do bicia rekordu.
Fot. Bicie Rekordu Świata w Piciu Oranżady

Fot. Bicie Rekordu Świata w Piciu Oranżady

„Startujemy w konkurencjach picia oranżady białej oraz czerwonej na czas. Wygra ten, kto – na dany znak – najszybciej opróżni odkapslowaną flaszkę napoju. Czas mierzony będzie przez sędziów na stoperze.

Ścigamy się w piciu oranżady wytwarzanej od 1948 roku na warszawskim Grochowie przez spółkę Ronisz. Napój powstaje według przedwojennej receptury. Oranżada produkowana jest na wodzie źródlanej Olszynka czerpanej koło rezerwatu przyrody i historii Olszynka Grochowska, jest lekko nagazowana i słodzona wyłącznie cukrem.

Przewidujemy dwie kategorie wiekowe – do 14 lat oraz powyżej 14 lat. Zawodnicy startujący w pierwszej z nich piją oranżadę o objętości 0, 165 litra (pół standardowej butelki). Dorośli zmierzą się z większą ilością płynu – będą musieli opróżnić flaszkę z 0,33 litra bąbelkówy. Można startować w obu konkurencjach – oranżady białej oraz czerwonej.

Na najszybszych pijaków czekają nagrody. Przyznana zostanie także nagroda za najbardziej widowiskowe wypicie butelki oranżady (bez względu na kolor i kategorię wiekową).
Dotychczasowy rekord świata należy do warszawiaka Andrzeja Piotrowskiego, któremu opróżnienie flaszki oranżady białej zajęło 5,1 sekundy, zaś czerwonej 5,3 sek.

Udział w zawodach jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową pod adresem: [email protected].

Osoby niepełnoletnie mogą startować wyłącznie pod kuratelą rodziców lub dorosłych opiekunów. Zawody rozpoczną się o godz. 15.00.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c