Będą nago czytać literaturę… w Święto Niepodległości!

Naked Girls Reading po raz pierwszy w Polsce! Projekt powstał w 2008 roku w Chicago. Dziś czytanie nago odbywa się aż w 18 miastach na całym świecie. Warszawa będzie trzecią stolicą w Europie (po Londynie i Rzymie), która dołącza do projektu.

fot. Fottoo.pl by Anna Wojtecka/Facebook

fot. Fottoo.pl by Anna Wojtecka/Facebook

Nie może być prościej: NAKED GIRLS READING. Będziemy czytać Wam literaturę. Nago. Bo nie ma nic piękniejszego i bardziej intymnego, nieprawdaż?

Producentką warszawskiego rozdziału Naked Girls Reading jest Betty Q – mama polskiej burleski. Zaprosiła do współpracy rodzime performerki burleski, aktywistki, pisarki, tancerki, aktorki… Nad wyborem literatury razem z dziewczynami pracuje Marta Konarzewska – polonistka, krytyczka literacka, scenarzystka.

Pierwsza edycja warszawskiego rozdziału odbędzie się w wyjątkowym dniu. 11 listopada, w Święto Niepodległości będziemy czytać o niepodległości, niezależności, wolności i wyzwoleniu. Będą oficjalne odezwy, ale i intymne dzienniki. Będzie literatura piękna i piękno nagiej lektury. – czytamy na facebookowej stronie wydarzenia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.