Bez gazu i windy przez 3 miesiące. Mieszkańcy bloku przy Śliskiej waracają do domu

Po wybuchu oraz pożarze na ul. Śliskiej pierwsi mieszkańcy wracają do domów. Będą musieli jednak obyć się bez gazu oraz windy nawet przez trzy miesiące – podaje RDC.

Fot. Pixabay
Fot. Pixabay

Budynek ma aż 12 pięter więc mieszkańcy wyżej położonych kondygnacji będą mieli utrudniony dostęp do swoich domów. Nie będzie też gazu, cała instalacja musi przejść remont.

Sprawą zajmuje się prokuratura, gdyż jedna osoba poniosła śmierć. To lokator mieszkania w którym doszło do wybuchu.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl