Bez żadnego powodu kilkukrotnie uderzył 61-latka pięścią. Świadek pobicia zawiadomił policję

Policja zatrzymała 36-letniego mężczyznę, który bez żadnego powodu, kilkakrotnie uderzył pięścią w twarz 61-latka. O zaistniałym incydencie policjantów powiadomiła kobieta, która przypadkiem widziała całe zajście.

Fot. KSP

Około godziny 12:00 w południe mokotowscy wywiadowcy zostali wezwani przez kobietę obserwującą sytuację, w której wysoki, łysy mężczyzna zaatakował pokrzywdzonego pięściami, a następnie oddalił się w kierunku ulicy Sonaty.

Policjanci przyjęli zgłoszenie, dokładnie wypytali pokrzywdzonego o rysopis napastnika i ruszyli na jego poszukiwania. Kilka minut później, nieopodal miejsca przestępstwa zatrzymali 36-latka odpowiadającego opisowi. Był nietrzeźwy i przyznał, że bił się z pokrzywdzonym. Maciej W. trafił do policyjnego aresztu.

Następnego dnia, po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu 61-latka, gdzie zachowanie podejrzanego miało charakter chuligański.

Mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.