Bezpłatny internet w autobusach już niedługo! Trwa montaż urządzeń

Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie kończą montaż routerów Wi-Fi. Już niedługo warszawiacy będą mogli cieszyć się bezpłatnym dostępem do internetu.

Internet miał pojawić się w miejskich autobusach do końca 2015 roku. Taką deklarację składała prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz. Po tym terminie założono routery tylko w autobusach należących do miasta. Okazało się jednak, że to dopiero początek.

„W tej chwili mamy możliwość odbioru Wi-Fi w 960 autobusach” – mówi Adam Stawicki z Miejskich Zakładów Autobusowych w rozmowie z Radiem Kolor – „Pozostało nam do montażu jeszcze około 300 urządzeń. Myślę, że na wiosnę w momencie kiedy zejdą mrozy, będziemy już mogli mówić o tym, że wszystkie autobusy są wyposażone w bezprzewodowe łącza bezpłatnego Internetu”.

O tym, ze autobus będzie wyposażony w internet informować ma specjalna naklejka z syrenką z której tarczy wypływa zasięg.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c