Biedronka zapowiada dostawy świeżaków i możliwość rezerwacji maskotek

Przy poprzedniej publikacji wielu czytelników pisało, że „jest wiele innych, ważnych tematów niż zajmowanie się pluszakami z dyskontu”. Owszem, ale z drugiej strony brak maskotek odczują najbardziej rodzice. Czy odmówicie bowiem swojemu dziecku pluszaka na którego pieczołowicie zbierało, liczyło i wklejało naklejki? Na szczęście Biedronka zdaje sobie z tego sprawę i planuje dostawy

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

„Akcja ‚Gang Świeżaków’ od samego początku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem naszych klientów. W efekcie, mimo zapewnienia dużego zapasu maskotek, może zdarzyć się tak, że w niektórych naszych sklepach wyczerpała się ich dostępna pula” – pisze nam Jeronimo Martins Polska w przesłanym oświadczeniu – „Niezależnie od tego, że w regulaminie zastrzegliśmy możliwość braku dostępności maskotek w danej placówce, jesteśmy jednocześnie świadomi niesłabnącej popularności naszej akcji i dalszego zainteresowania klientów wzięciem w niej udziału. Chcąc zapewnić wszystkim zainteresowanym możliwość skorzystania z akcji „Gang Świeżaków”, już zaplanowaliśmy dodatkowe dostawy pluszaków do naszych sklepów. Klientów, którym będzie przysługiwał odbiór maskotek, zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszych sklepów w celu uzgodnienia odbioru wybranej maskotki, jak tylko będzie ona dostępna.

O szczegółach dotyczących zasad odbioru Świeżaków z dodatkowej puli będziemy informować naszych klientów bezpośrednio w sklepach lub za pośrednictwem strony internetowej www.biedronka.pl. Jednocześnie prosimy osoby zainteresowane odebraniem maskotki w ramach akcji „Gang Świeżaków” o zachowanie kart kolekcjonerskich.”

Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się w większości sklepów nowe maskotki mają pojawić się do soboty.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.