Bił, poniżał i wyzywał własnych rodziców

Policjanci z Bielan zatrzymali 21-latka, który od 4 lat czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad rodzicami. Mężczyzna był w stosunku do nich wulgarny, bił ich i szarpał. Wobec agresywnego syna został zastosowany policyjny dozór. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

O pomoc i interwencję poprosili rodzice, nad którymi od około 4 lat znęcał się syn. Kobieta wezwała policję w trakcie awantury domowej, którą urządził 21-letni mężczyzna. Funkcjonariusze z Bielan zareagowali błyskawicznie i już po kilku minutach byli w lokalu przy ulicy Daniłowskiego.

Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że 21-latek od długiego czasu znęcał się nad nimi psychicznie i fizycznie. Bardzo często zdarzało się, że stosował wobec niej przemoc, uderzał ich i szarpał. Do tego oboje byli poniżani i wyzywani. Coraz częściej zdarzało się bowiem, że syn nie panował nad sobą i nad tym, co robił.

Mundurowi zatrzymali agresywnego syna. Mężczyzna we krwi miał 1,5 promila alkoholu. Rodzice złożyli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Dochodzeniowcy przedstawili mężczyźnie zarzuty za znęcanie się nad rodzicami. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Wobec 21-latka został zastosowany policyjny dozór.

Autor: nadkom. Elwira Kozłowska


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c