Bił tak dotkliwie, że mężczyzna trafił do szpitala

Dzielnicowi wolskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała. Z informacji jakie posiadali wynika, że sprawca w trakcie kłótni zadał ciosy w głowę pokrzywdzonemu, w wyniku których trafił on do szpitala.

Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock

Do wolskiej komendy zgłosił się pokrzywdzony, który zawiadomił o tym, że został dotkliwie pobity przez znajomego mężczyznę. Pokrzywdzony dokładnie opisał całą sytuację, z której wynika, że sprawca zaatakował go i uderzał pięściami po głowie. W wyniku poniesionych obrażeń, trafił do szpitala.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Śledczy gromadzili materiał dowodowy. Dzielnicowi, w trakcie służby rozpoznali mężczyznę podejrzewanego o to przestępstwo. Nie czekając długo zatrzymali Marcina P.

54-latek trafił do policyjnej celi. Podejrzany usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c