Bilety bez e-hologramu stracą ważność

Uwaga rodzice, których pociechy korzystają z biletów rocznych dla dzieci z rodzin z trójką dzieci! Bez e-hologramu od 1 października te bilety będą nieważne. ZTM zachęca do przedłużenia uprawnień już dziś.

Fot. ZTM

Fot. ZTM

 

Chodzi o bilety, których ważność przekracza termin ważności papierowego hologramu naklejonego na kartę. Ostatnim dniem ważności naklejek będzie 30 września. Bilety dla dzieci z rodzin z trójką dzieci bez przedłużonych uprawnień (zakodowanego  e-hologramu) stracą ważność 1 października. Dlatego ZTM zachęca do przedłużenia uprawnień już teraz.

Można to zrobić tylko i wyłącznie w dowolnym Punkcie Obsługi Pasażerów ZTM (e-hologramu na tych biletach nie można wgrać ani w Wydziale Obsługi Mieszkańców urzędu dzielnicy ani w biletomacie). Należy zgłosić się z wymienionymi niżej dokumentami:

  1. Prawidłowo wypełnionym wnioskiem dla rodzin posiadających troje dzieci
  2. Pierwszą stroną PIT za 2015 r. wraz z prezentatą urzędu skarbowego, lub w przypadku składania PIT-u drogą elektroniczną – Urzędowym Potwierdzeniem Odbioru, tzw. UPO, wraz z pierwszą stroną zeznania podatkowego z wygenerowanym numerem dokumentu zgodnym z identyfikatorem wskazanym na dokumencie UPO. W przypadku gdy PIT został złożony listownie, niezbędne jest okazanie zaświadczenia z Urzędu Skarbowego potwierdzającego fakt złożenia zeznania o wysokości osiągniętego dochodu/ poniesionej straty, zawierającego niezbędne dane tj. adres zamieszkania podatnika z podaniem miejsca rozliczenia podatku
  3. Dowodem osobistym lub innym dokumentem tożsamości
  4. Dokumentami potwierdzającymi stopień pokrewieństwa (w przypadku rodzin zameldowanych na terenie Warszawy, jest możliwość zweryfikowania stopnia pokrewieństwa bezpośrednio w POP-ie).

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c