Bill Gates przewiduje kiedy skończy się pandemia

Bill Gates wypowiedział się na temat pandemii koronawirusa. Jego zdaniem bogate kraje szybciej się z nią uporają, ale w końcu uda się ją zakończyć na całym świecie. Padła data.

Fot. Shutterstock

Bill Gates udzielił wywiadu Stevenowi Levy’emu z magazynu „Wired”.

Filantrop i założyciel Microsoftu powiedział, że jest dobrej myśli z powodu szczepionki, która może zostać opracowana już wkrótce. Jego zdaniem walka trwa jednak nadal i to właśnie na walce powinny być teraz skoncentrowane wysiłki.

Przewiduje, że bogate kraje szybciej poradzą sobie z pandemią koronawirusa i stanie się to do końca 2021 roku. Dodał, że większość świata będzie wolna od pandemii do końca 2022 roku.

„Czeka nas także zadłużenie krajów i utrata stabilności. Zajmie to wiele lat, zanim wrócimy do miejsca, w którym byliśmy na początku 2020 r. To nie jest I wojna światowa ani II wojna światowa, ale to duży szok dla świata” – podsumował miliarder.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c