Biły, pluły i kopały do nieprzytomności. Dwie 14-latki ciężko pobiły inną dziewczynkę

Policjanci ustalili i zatrzymali dwie 14-latki w związku z podejrzeniem pobicia. Z wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia miało dojść na przystanku autobusowym, gdzie dwie nieletnie miały opluć dziewczynę, a następnie bić i ją kopać. W wyniku tego agresywnego zachowania, małoletnia straciła przytomność.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Policjanci zostali powiadomieni o tym, że na przystanku leży nieprzytomna młoda dziewczyna, która najprawdopodobniej miała zostać pobita przez dwie nieletnie, które uciekły.

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która zabrała małoletnią do szpitala. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości wśród nieletnich rozpoczęli ustalenia i wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Niedługo po tym wytypowali dwie 14-latki mogące mieć z tym związek.

Po wykonaniu czynności procesowych ustalili, że do pokrzywdzonej miały podbiec dwie nieletnie, które opluły ją po czym miały kopać i bić po ciele w wyniku czego małoletnia straciła przytomność. 14-latki zostały zatrzymane i został im określony czyn karalny dotyczący pobicia działając wspólnie i w porozumieniu. Sprawa została przekazana do sądu rodzinnego i nieletnich.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.