Blokada skrzyżowania pod Mordorem już jutro. Będzie komunikacyjny armagedon?

Do naszej redakcji przyszedł list zapowiadający blokadę skrzyżowania pod Mordorem w rodzinach, kiedy pracownicy biur wracać będą do domu. Nie jest to pierwszy protest Stowarzyszenia Wyględów, o poprzednim pisaliśmy tu: [LINK].

Fot. Stowarzyszenie Wyględów

Fot. Stowarzyszenie Wyględów

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że jutro (środa) w godz. 17.00-18.00 na najbardziej zakorkowanym skrzyżowaniu na Mokotowie (róg ul. Miączyńskiej/Etiudy Rewolucyjnej) będziemy ponownie pikietować w związku z brakiem jakichkolwiek działań władz Warszawy w sprawie przedłużenia ul. Woronicza.
Ta niewielka inwestycja, przewidziana w studium zagospodarowania m. st. Warszawy i przyjęta w mpzp Służewca Przemysłowego, jest konieczna, by odkorkować nasze osiedle i stworzyć odpowiednie warunki do przejazdu między Mokotowem a Ochotą przede wszystkim dla pracowników korporacyjnego centrum na Służewcu (w załączeniu ulotka oraz mapka)
Dlatego – przepraszając za niedogodności związane z naszą pikietą – zachęcamy równocześnie wszystkich zainteresowanych (w tym przede wszystkim pracowników Służewca) do przesłania apelu do władz Warszawy. Wystarczą dwa zdania: „Apeluję o zarezerwowanie w budżecie m. st. Warszawy na rok 2016 r. środków na przedłużenie ul. Woronicza. To konieczne, by stworzyć nowe połączenie Mokotowa z Ochotą, a dzięki temu lepsze warunki dla transportu publicznego oraz indywidualnego w tym rejonie Warszawy”.
Oto adresy:
[email protected] (Hanna Gronkiewicz-Waltz)

[email protected] (wiceprezydent ds. inwestycji Jacek Wojciechowicz)


Z poważaniem
Luiza Zalewska-Karłowska
prezes Stowarzyszenia Wyględów

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.