Bosky Strażnik Nadwiślańskich Bulwarów

Paweł Bosky

Po wczorajszym artykule dotyczącym legalności picia alkoholu nad Wisła, wielu czytelników przytaczało postać Pana Pawła Bosky’ego, który alarmował Straż Miejską oraz Policję o piciu alkoholu przez ludzi nad Wisłą. Wielu czytelników nie wiedziało o kogo chodzi. Dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy poniższy artykuł w którym opowiadamy historię, która obiegła nie tylko Warszawę, ale i całą Polskę.

Paweł Bosky mieszka na Powiślu. Jego aktywność zaczęła się od – jak sam stwierdził – skandalicznych zachowań plażowiczów. Nie chodziło jednak o samo picie alkoholu, ale o głośne zachowywanie się, wulgaryzmy i zostawianie śmieci (głównie butelek), które zalegają później nad brzegiem:

„Nie chodzi tylko o picie alkoholu, ale o jego skutki. Burdy, bójki, hałas nie do wytrzymania, seks pijanych nastolatków w toi toiach”– twierdził Paweł Bosky w wywiedzie jakiego udzielił dla serwisu Gazeta.pl – „W każdy weekend dochodzi tu do kilkudziesięciu tysięcy wykroczeń. – Zgłaszam do skutku. Widzę pijących? Zgłaszam. Zaśmiecających teren? Zgłaszam. Ktoś ma umowę na dzierżawę 100 m kw. terenu, a zajmuje 2 tys. m? Zgłaszam. Policja? Robi tyle, ile może. Był koncert, hałas na pół Powiśla. Wezwałem policję. Ze sceny poleciało: „J…bać konwenanse i ciszę nocną. I j…bać interwencję policyjną, j…bać ją, j…bać ją!”. Ja to wszystko dokumentuję. Mam 100 gigabajtów filmów i zdjęć. Mam profesjonalny aparat, kamerę do nagrywania w nocy”

Jednak Paweł Boski to nie tylko społecznik, ale także gwiazda YouTube’a. W rakingach popularności przewyższa go tylko SA Wardęga. Płaci za to jednak wysoką cenę. Wiele razy, nie tylko w internecie, ale także innych kanałach komunikacji posypały się na niego obelgi, groźby i hejt. Paweł Bosky zapewnia, że z każdym kto mu grozi spotka się przed sądem. Przypominamy, że prawo stoi po Jego stronie, bo groźby karalne są ostatnio brane przez sądy bardzo poważnie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.