Brawo kierowcy! Nie uwierzycie, co się stało na miejscu wypadku! Ocalili Jej życie!

Na ulicy Maczka na skrzyżowaniu z Powązkowską doszło do zdarzenia drogowego. Kobieta kierująca samochodem osobowym marki daihatsu skręciła pod prąd z Powązkowskiej w Maczka i uderzyła w samochód osobowy marki volvo: https://warszawawpigulce.pl/skrecila-pod-prad-i-uderzyla-w-samochod-kierowany-przez-osobe-pod-wplywem-alkoholu/ Wcześniej wielokrotnie apelowaliśmy, by kierowcy nie pozostawali obojętni, w trakcie wypadku i oto, co się wydarzyło. 

Byłoby to zdarzenie, jakich wiele, ale tym razem okazało się, że kierowca volvo jest po spożyciu alkoholu. Ma prawie dwa promile!

Na miejscu pracuje policja i ustala przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Jak ustalił nasz reporter na miejscu zdarzenia po zderzeniu daihatsu stanęło w płomieniach. Dodatkowo jedna z pasażerek była zakleszczona.

Świadkowie nie pozostali obojętni i rzucili się na pomoc.

Dosłownie każdy kierowca, który przejeżdżał dzielił się gaśnicą.

W sumie było ich ponad 20! Dzięki temu samochód udało się ugasić przed przyjazdem straży i być może uratować życie kobiety.

Brawo!

Dlatego ta ważne jest, by mieć gaśnicę i nie bać się jej wykorzystać podczas wypadku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c