Brutalne morderstwo w Warszawie. Znaleziono rozkładające się zwłoki. Policja szuka świadków

Prokuratura Regionalna wraz z policjantami z Pragi-Południe prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa młodej kobiety, której zwłoki, w stanie znacznego rozkładu, znaleziono w garażu przy ulicy Karczewskiej na Pradze Południe. Śledczy szukają świadków i informacji pomocnych przy rozwikłaniu sprawy.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

Garaż w którym znaleziono ciało miał być opróżniony. Do tego jednak nie doszło, a właściciel nie zwrócił się po rzeczy. Dokonano więc komisyjnego sforsowania zabezpieczeń. Bezdomny, który pomagał administratorowi zeznał, że w momencie otwarcie drzwi poczuli straszny smród i zobaczyli sylwetkę postaci. Przerażony zarządca kazał zamknąć drzwi i wezwać policję.

Ciało kobiety były w stanie daleko posuniętego rozkładu, ubrane w dżinsy marki ONLY w rozmiarze 26, spięte skórzanym paskiem, sweter, czarną kurtkę i półbuty LIBERO w rozmiarze 37.

Kobieta pomimo młodego wieku nie miała wszystkich zębów. Nie wiadomo jednak czy odpowiada za to sprawca morderstwa czy może poszkodowana zaniedbała po prostu braki w uzębieniu. Jak jednak podejrzewają eksperci, kobieta była w dobrej sytuacji finansowej, ponieważ wykonywała zabiegi protetyczne mające poprawić wygląd jej zębów.

Kobieta nie znajdowała się w bazach zaginionych, nie odnotowano ani jej odcisków palców ani też materiału DNA. Śledczy nie wykluczają, że mogła pochodzić zza wschodniej granicy.

Jakiś czas po morderstwie, w pobliżu garaży, bezdomna kobieta znalazła zdjęcie, które mogłoby pasować do zrekonstruowanej twarzy kobiety.

Pomimo wysiłków prokuratury i śledczych nie udało się ustalić tożsamości kobiety ze zdjęcia. Nie znaleziono również świadków zdarzenia.

Prokuratura Regionalna w Warszawie oraz funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII apelują o kontakt do wszystkich osób, które mogą rozpoznawać wizerunek kobiet lub wiedzą coś o sprawie.

Kontaktować można się bezpośrednio z komendą policji przy ul. Grenadierów 73/75 w Warszawie, za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: [email protected] lub telefonicznie z oficerem dyżurnym pod nr 47 723-76-55.

Źródło: PAP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c