Brutalne pobicie w centrum miasta. Rozpoznajesz podejrzanych?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie rozboju. Nieustaleni dotąd mężczyźni napadli na przypadkowych przechodniów i zabrali im plecak oraz odzież.

Do zdarzenia doszło w nocy w centrum miasta przed jednym z hoteli. Nieznani dotąd mężczyźni działając wspólnie i w porozumieniu zaczepili przypadkowych przechodniów, pobili ich zabierając im plecak oraz sportową bluzę.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osób podejrzewanych o to przestępstwo. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na publikowanych zdjęciach osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Informacje można przekazać także dzwoniąc na numer 22/ 603 91 04, 22/603 91 32 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected].


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c