Brutalnie pobił do nieprzytomności [NAGRANIE Z MONITORINGU]

Kamery monitoringu zarejestrowały, jak 32-latek rzuca się na swoją ofiarę, uderza ją łokciem i pięściami w twarz, a kiedy pokrzywdzony upada, kopie go z całej siły w głowę. O sprawie poinformowaliśmy już wczoraj, teraz mamy jednak nagranie z monitoringu.

Źródło: KSP

Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem na ulicy Mazowieckiej. Wracającego do domu mężczyznę zaczepił Marcin M. Jak wynika z relacji świadków pokrzywdzony nie wykazywał jakiejkolwiek agresji, prosił o pozostawienie go w spokoju chcąc w ten sposób uniknąć ewentualnej konfrontacji.

Na nagraniu z kamer widać, jak po krótkiej wymianie zdań 32-latek jednak nie odpuszcza i nagle uderza swoja ofiarę najpierw łokciem, a później dwa razy pięścią w twarz. Pokrzywdzony traci równowagę, uderza tyłem głowy w metalowy słupek i przewraca się na chodnik. Kiedy próbuje się podnieść, Marcin M. z impetem kopie go w głowę. Po tym uderzeniu mężczyzna traci przytomność.

Pokrzywdzonego w ciężkim stanie zabrało wezwane przez policjantów pogotowie ratunkowe. Reakcja policjantów ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego była natychmiastowa. Już chwilę po zdarzeniu zatrzymali napastnika zanim ten zdążył uciec z miejsca zdarzenia. 32-latek był pijany, we krwi miał ponad promil alkoholu.

Za ten czyn o charakterze chuligańskim Marcinowi M. może teraz grozić nawet 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c