Brutalny atak nożem na taksówkarza! „Rozj***esz się?!”[WIDEO]

14 sierpnia w Pruszkowie około godziny 11 miał miejsce brutalny napad na taksówkarza. Kierowca zamiast zapłaty otrzymał groźby i podsunięto mu nóż pod gardło. Sprawcy okradli go również z zarobionych pieniędzy.


Nagranie obiegło internet. Po raz pierwszy umieszczono je w serwisie YouTube na kanale Sie Lata. Wszyscy poszukują już sprawców, którzy są najprawdopodobniej z Warszawy lub z Pruszkowa.

Kiedy taksówkarz pyta się gdzie się zatrzymać, a następnie prosi o zapłatę, sprawca pyta się czy kierowca ma wydać resztę ze 100 zł. Taksówkarz odpowiada twierdząco, na co mężczyzna wyciąga nóż i przystawia mu go do gardła. Następnie kobieta zabiera pieniądze, a sprawca pyta się wulgarnie czy kierowca zawiadomi policję.

Potem oboje uciekają z pojazdu. Złożono już zawiadomienie na policji, która zapewne umieści film bez cenzury. Nawet z zamazanymi twarzami znajomi sprawcy potrafiliby go rozpoznać.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.