Brytyjska dziennikarka zachwycona Marszem Niepodległości. „Polska wskazuje drogę. Dumny kraj”

Brytyjska dziennikarka Katie Hopkins chwali Polskę za Masz Niepodległości. Pisze, że dla zachodniej Europy, wkrótce nasz kraj stanie się drugą ziemią obiecaną.

Stulecie Polski, a właściwie Marsz Niepodległości podzielił media na całym świecie.

Jedni nadal piszą o nacjonalistach, inni natomiast twierdzą, że Marsz był pokazem patriotyzmu, a incydenty były jednostkowe. Brytyjka Katie Hopkins jest w tej drugiej grupie

„Polska wskazuje drogę. Mam nadzieję, że stanie się naszym Izraelem (odniesienie do biblijnej ziemi obiecanej – przyp. redakcja). To dumny kraj, gdzie chrześcijanie z całej zachodniej Europy będą szukali schronienia, bezpiecznie odbudowywać życie i świętować wspólną kulturę i tradycje” – pisze dziennikarka.

Katie Hopkins jest postacią bardzo kontrowersyjną i ciężko znaleźć Brytyjczyka, który by o niej nie słyszał. Pracowała w radiu LBC i internetowym wydaniu Daily Mail – Mail Online. Obecnie, pracuje w TheRebel Media, które znane jest z prawicowych poglądów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c