Bunt w Legionowie. Restauracje będą otwarte

W całej Polsce przedsiębiorcy wyrażają obywatelskie nieposłuszeństwo otwierając zamknięte biznesy. Do protestu dołączają restauratorzy z Legionowa.

Fot. Pixabay

Zamknięte są m.in branża fitness, restauracje i hotele, które mimo ogromnych kosztów cały czas stoją puste. Do tego pojawiły się nieoficjalne informacje, że taka sytuacja może potrwać nawet do kwietnia.

Przedsiębiorcy postanowili wyrazić obywatelskie nieposłuszeństwo i zwyczajnie otworzyć interesy. Akcję taką zainicjowali górale zrzeszeni pod hasłem Góralskie Veto, jednak do akcji przyłączają się też restauratorzy z podwarszawskiego Legionowa.

Władze Legionowa odniosły się już do sprawy. Jak przyznały protest jest im znany.

„Jest to protest przedsiębiorców i aby uniknąć nadania mu, szczególnie przez media „narodowe”, charakteru politycznego Urząd Miasta Legionowo ani Prezydent Miasta Legionowo nie będą wypowiadać się w tej sprawie. Jeszcze raz deklarujemy wsparcie, także prawne, legionowskim przedsiębiorcom”.

Politycy na razie oficjalnie nie odnieśli się do sprawy, ale śledząc medialne wypowiedzi poszczególnych polityków można wywnioskować, że wiedzą już oni o planowanych akcjach.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c