Był poszukiwany przez policję. Znaleźli go na jachcie

Kryminalni zajmujący się poszukiwaniami w Giżycku na jachcie zatrzymali 41-latka, który ukrywał się, ponieważ ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za paserstwo.

Fot. Policja

Policjanci wydziału kryminalnego, w ramach prowadzonych ustaleń związanych z osobami poszukiwanymi, które zgodnie z dyspozycjami listów gończych powinny trafić do aresztów, wpadli na trop 41-latka.

Mężczyzna został osądzony w sprawie paserstwa, miał za to do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. Nie stawił się jednak w wyznaczonym terminie do aresztu i w związku z tym został za nim wydany list gończy.

41-latek ukrywał się. Jak ustalili kryminalni najprawdopodobniej przebywał na jednym z jachtów w giżyckim porcie. Tam też udali się policjanci i wspólnie z miejscowym funkcjonariuszem zatrzymali mężczyznę. 41-latek był zaskoczony, że przyjechali po niego kryminalni z Warszawy i że jednak trafi na 8 miesięcy za kratki.

Autor: nadkom. Joanna Węgrzyniak


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c