Cała Polska zbiera krew dla Natalii. Uległa ciężkiemu wypadkowi

Przyjaciele Natalii zwrócili się do nas z prośbą o opublikowanie apelu na temat zbiórki krwi. Natalia uległa ciężkiemu wypadkowi i trudno w tej sytuacji odmówić pomocy, nawet jeżeli poszkodowana jest z Lublina.

Reklama

Fot. Facebook

Reklama

 

„Zwracamy się z prośbą o nagłośnieniu apelu o krew dla naszej koleżanki Natalii Roczon. Natalia uległa wypadkowi samochodowemu w Lublinie. Jej stan jest krytyczny, obecnie jest utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Natalia ma tylko 21 lat i całe życie przed sobą. Dlatego bardzo proszę abyście Państwo razem z nami przyłączyli się do zbiórki krwi dla Natalii oraz modlitwę za nią”.

Jak podaje Spotted Lublin, który także poinformował oi zbiórce krwi, nie ma znaczenia kto jaką grupę odda. Krew zostanie wymieniona na odpowiednią dla Natalii. Krew można oddawać w centrach krwiodawstwa, zaznaczając, że jest ona dla Natalii Roczon, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.