Całkowity lockdown możliwy. Premier podaje datę ogłoszenia decyzji

Mimo, że temat narodowej kwarantanny nieco ucichł, jest ona dalej możliwa. Premier Mateusz Morawiecki podaje, kiedy może zostać ogłoszona decyzja w tej sprawie.

Fot. Shutterstock

Poczekajmy do czwartku, do piątku w tym tygodniu. Wtedy, w bardziej bezpieczny a zarazem odpowiedzialny sposób, będziemy mogli odnieść się do pytania, czy dalej musimy wprowadzać ograniczenia, czy te, które wdrożyliśmy tydzień temu, zaczynają działać – powiedział w poniedziałek na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki.

Szef rządu powiedział, że część obostrzeń działa od soboty, a większość od poniedziałku – Trzeba sobie dać czas do przyszłego poniedziałku – podsumował Mateusz Morawiecki.

Zgodnie z danymi jaki podał rzecznik rządu narodowa kwarantanna może być wprowadzona, kiedy dzienna liczba przypadków utrzymuje się w granicach 27 tys. do 29 tys. przez 7 dni.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c