Chcą zamienić plac manewrowy znajdujący się na boisku na… prawdziwe boisko

Do naszej redakcji przyszedł list z ciekawą propozycją. Mieszkańcy bloków przy Żuromińskiej chcą przywrócić staremu boisku jego pierwotną funkcję i przeznaczyć je dla dzieci i młodzieży. Pomysł jest świetny!

Fot. Czytelnik

Fot. Czytelnik

„Szanowna Redakcjo:

Na boisku przy Ogólniaku  na ulicy Żuromińskiej jest boisko które jest zamknięte dla mieszkańców bo ćwiczy tam nauka jazdy. Jest betonowe żeby samochody miały wygodnie manewrować . W około pełno 10- piętrowych bloków ale dzieciaki zza płotu muszą patrzeć jak przyszli kierowcy ćwiczą zamiast grać w piłkę.  Powstał więc projekt w budżecie obywatelskim żeby tam było ogólnodostępne boisko.  Boisko byłoby wyremontowane i ogólnodostępne również w soboty i niedzielę. Jak zbawienny jest sport dla młodzieży każdy wie. Jak dzieciaki pograją i się zmęczą to po pierwsze że zdrowo dla ciała. Również jest to zdrowe dla umysłu. Nie będą szukali z nudów fajek i alkoholu. Nie będą przesiadywali na klatkach i niszczyli wspólnego mienia. Nauczą się zdrowej sportowej rywalizacji. 

                Zwracam się więc do wszystkich mieszkańców o poparcie projektu pt, „Ogólnodostępne boisko Żuromińska 4.” Na Targówku w rejonie Bródno.  Każdy głos jest ważny!!!! Dziękuję . Może z tego  boisku już za parę lat do reprezentacji trafi „Lewy 2”.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.