Chcesz spotkać się z żyrafkiem? „Będzie można skraść mu buziaka”

Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie zaprasza do udziału w wiosennym konkursie fotograficznym, w którym nagrodą główną jest osobiste spotkanie z żyrafkiem Gortatem. Prace można nadsyłać do poniedziałku, 11 kwietnia.

Fot. ZOO Warszawa

Fot. ZOO Warszawa

„Tematem zdjęć powinny być przejawy wiosny w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym, a zatem wszystko to, co jest warte utrwalenia na zdjęciach, a zobaczyliście to wiosną w naszym Ogrodzie.” – pisze warszawskie ZOO – „Z każdym dniem wszystko budzi się do życia, na drzewach pojawiają się liście, z kryjówek wychodzą zwierzęta, desperacko śpiewają ptaki chcąc wywrzeć na swoich wybrankach jak najlepsze wrażenie. Nasze zwierzaki coraz więcej czasu mogą spędzać na wybiegach i wygrzewać się w promieniach słońca. Wszystko to można zobaczyć nie gdzie indziej tylko w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym, sfotografować, wysłać zdjęcia i tylko czekać na nagrody!”

Nagrodą główną jest osobiste spotkanie z żyrafkiem Gortatem. Jak piszą admini fanpage’a zwierzęcego celebryty „zwycięzca pokarmi Gortatka gałązkami, wejdzie do jego boksu, może nawet będzie mógł skraść mu buziaka”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c