Chciał popełnić samobójstwo. Negocjacje trwały pięć godzin

Mężczyzna stojący na 4 piętrze w bloku na Bemowie groził, że popełni samobójstwo. Pierwsi na miejscu zjawili się Strażnicy Miejscy, którzy uspokoili mężczyznę i wezwali służby ratunkowe.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego otrzymali dzisiaj ok. godz. 5.30 zgłoszenie, że w oknie jednego z bloków na Bemowie stoi zdenerwowany mężczyzna. Strażnicy miejscy zauważyli ok. 45-letniego mężczyznę na 4 piętrze, gdy stał na parapecie okna klatki schodowej. Mężczyzna krzyczał, że popełni samobójstwo skacząc z okna.

Strażnicy poinformowali o zdarzeniu służby ratunkowe i zaczęli rozmawiać z mężczyzną. Po kilku minutach mężczyzna uspokoił się i poinformował o swoich problemach. Na miejsce przybyły wszystkie służby wezwane przez strażników miejskich, które prowadziły dalej czynności ratownicze. Działania zakończyły się ok. godz. 10.30. Mężczyzna zszedł z parapetu okiennego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c