Chciał wmówić, że został porwany i przywiązany do drzewa. Tylko drzew tam nie było

Było przed północą, gdy oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie otrzymał informację, że na teren budowy nowego centrum handlowego wjechał samochód z wyłączonym oświetleniem. Na miejsce skierowano najbliżej znajdujący się policyjny radiowóz.

Fot. KPP w Piasecznie

Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zaparkowali w pobliżu budowy i do wskazanego miejsca podeszli pieszo. Przy pojazdach budowlanych znajdował się biały samochód osobowy, a obok niego bańki. Spłoszony widokiem funkcjonariuszy mężczyzna, podjął próbę ucieczki, lecz po krótkim pościgu został on zatrzymany.

48-letni obywatel Gruzji próbował przekonać policjantów, że z kradzieżą paliwa to on nie ma nic wspólnego, przeciwnie został porwany i przywiązany na terenie budowy do drzewa. Jednak ta wersja nie przekonała mundurowych, bowiem ubranie mężczyny było poplamione paliwem, a na terenie tej budowy nie rosły drzewa… Policjanci zabezpieczyli samochód, który jak się okazało było również w jego użytkowaniu. Mężczyzna dalszą część nocy spędził już w policyjnej celi.

Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Autor: nadkom. Jarosław Sawicki/mb


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c