Chciał zabić ze szczególnym okrucienstwem. Pobił, a potem został umierajacego człowieka w środku płonącego domu

Kryminalni ze starobabickiej komendy zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Adam O. pastwił się nad swoją ofiarą. Na koniec zostawił nieprzytomnego mężczyznę w środku palącego się domu i uciekł z miejsca zdarzenia. 

Fot. Komenda Stołeczna Policji

Tuż po 11:00 dyżurny starobabickiej komendy dostał zgłoszenie, że w Hornówku doszło do pożaru budynku. Po dojechaniu na miejsce policjanci zauważyli przez otwarte drzwi, że w domu, w kłębach dymu leży mężczyzna. Funkcjonariusze natychmiast ewakuowali nieprzytomnego mężczyznę z płonącego budynku. Pokrzywdzony mężczyzna z licznymi ranami na ciele przetransportowany został przez karetkę pogotowia do szpitala.

Policjanci szybko ustalili przebieg zdarzenia. Okazało się, że Adam O. wspólnie z mężczyzną, którego później próbował zabić ,odwiedził znajomego w Hornówku. Adam O. od początku spotkania był bardzo agresywny zmuszał pozostałych mężczyzna do picia alkoholu. Po jakimś czasie jego agresja skupiła się na jednym z mężczyzn. Na koniec zostawił nieprzytomnego mężczyznę w środku płonącego budynku i uciekł z miejsca zdarzenia.

Kryminalni ze starobabickiej komendy już po kilku godzinach zatrzymali Adama O. w jednym z warszawskich lokali. Na wniosek prokuratora sąd zastosował 3 miesięczny areszt dla zatrzymanego. Teraz grozi mu kara nawet do 25 lat więzienia, albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.