Chciała skrócić sobie drogę, wpadła do bagien

Policjanci z patrolówki odnaleźli i uratowali 24-letnią kobietę. O 4.00 nad ranem chciała ona skrócić sobie drogę pomiędzy Wawrem i Gocławiem. W efekcie, po pierwsze się zgubiła, a po drugie trafiła na bagna i groziło jej utonięcie.

Fot. Pixabay

W miniony weekend około 4.00 nad ranem pod numer alarmowy zatelefonowała przestraszona młoda kobieta.

Przyznała, że zabłądziła w drodze do domu i utknęła na terenie bagiennym, zapadła się na grzęzawisku i nie może się stamtąd wydostać. Mówiła, że chciała sobie skrócić drogę do domu pomiędzy Wawrem i Gocławiem. Niestety nie była w stanie podać dokładanie, gdzie się znajduje.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci wspierani przez strażaków. Kobieta przez telefon podawała informacje na temat tego, co widzi. Takim tropem podążali funkcjonariusze, prowadzili poszukiwania na rozległym, trudno dostępnym, bagiennym terenie. Po około godzinie dotarli do miejsca, gdzie znajdowała się kobieta. Policjanci wydostali 24-latkę z wody, na szczęście nie potrzebowała ona specjalistycznej pomocy medycznej.

Pomoc funkcjonariuszy przybyła szybko i nic się nie stało. Policjanci odwieźli 24-latkę do domu.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.