Ciało dziecka zakopane na cmentarzu. Sprawca na wolności

W czerwcu tego roku na jednym z płońskich cmentarzy odkryto ciało noworodka. Prokuratura czeka na odpis z sekcji zwłok, a sprawcy lub sprawca są wciąż na wolności.

Fot. Pixabay

Prokuratura Rejonowa w Płońsku wciąż czeka na kompletny protokół z sekcji zwłok noworodka – informuje plonskwsieci.pl, który, jako pierwszy nagłośnił sprawę.

Na razie sprawca wciąż jest na wolności, a pogrzeb dziecka nadal się nie odbył. Prokuratura mówi, że do tego potrzebna jest sekcja zwłok, wtedy będzie wiadomo czy dziecko urodziło się żywe. Jeżeli tak właśnie było, dziecko podlega rejestracji i nadane mu zostanie imię i nazwisko.

Ciało dziecko znaleziono w czerwcu tego roku w jednym z grobów na starej części płońskiego cmentarza. Osoba odwiedzająca bliskich zauważyła świeżo rozkopaną ziemię w miejscu dawnego grobu i poszła zgłosić to grabarzowi. Mężczyzna sprawdził czy coś nie zostało w tym miejscu zakopane. Natrafił na ciało dziecka, które zostało zakopane razem z łożyskiem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c